Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Woda we wnęce zawiasu klapy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Woda we wnęce zawiasu klapy

    Zamieszczone przez Tomasz76
    nie takie znowu grosze . Dzwoniłem do serwisu i cena pozycji 2 to 11,50 zł ... za sztukę :shock:
    Chyba włożę śruby które dostałem razem z kołem :?
    Żartujesz oczywiście ?
    Przy modach za kilka tysi, cackasz się ze śrubkami za parędziesiąt PLN ? :shock:
    A to dość ważne śrubki.
    Wiem, że cena w ASO jest jaka jest ale nie kombinuj. W końcu co miesiąc tego nie robisz...
    Kompleksowe czyszcenie wnetrza, renowacja lakierow samochodowych, odtwarzanie barwy i struktury skor i plastikow we wnetrzu pojazdu
    604 606 850

  • #2
    Woda we wnęce zawiasu klapy

    Ostatnio zauważyłem, że w jednej z wnęk na zawias klapy stoi woda, w drugiej nie ma. Czy ta woda w jakiś sposób odpływa i odpływ jest zatkany? Obawiam się rdzy a w takim miejscu to naprawa będzie hmm karkołomna (już podejrzewam odpryski lakieru na rantach). Czy po prostu TTTM?
    ]"]Strona nie znaleziona - Błąd 404 | Fotosik.pl

    każdy może, nikt nie musi

    Komentarz


    • #3
      moze auto krzywo stalo i nie splynela, nie przejmuj sie takimi glupotami, chyba ze widzisz tam ruda to zabezpiecz. Ale ta woda dlugo tam nie utrzymuje sie, splywa rynienka w dol, ale czasem troche zostanie.

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez Golas27
        moze auto krzywo stalo i nie splynela, nie przejmuj sie takimi glupotami, chyba ze widzisz tam ruda to zabezpiecz. Ale ta woda dlugo tam nie utrzymuje sie, splywa rynienka w dol, ale czasem troche zostanie.
        Dzięki za info. Trochę mnie to uspokoiło. Będę teraz to obserwował.

        każdy może, nikt nie musi

        Komentarz


        • #5
          Kolego, czy ja dobrze widzę, że na rolecie bagażnika masz zacieki? Ja mam ten problem. Zacieki wody widać na łączeniu plastiku, który zasłania dostęp do 3 światła stop i tego pionowego plastiku klapy z prawej strony, Mam nadzieję,że wiecie o co chodzi. Nie mogę znaleźć źródła problemu. Może uszczelka szyby przepuszcza albo woda dostaje się przez 3 światło stop. Miał ktoś podobny problem?
          Michał

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez michaldzem
            Kolego, czy ja dobrze widzę, że na rolecie bagażnika masz zacieki?
            Tak ale u mnie to jest spowodowane wodą, która leci przy podnoszeniu klapy ale głównie to od smaru, którym pryskałem zawiasy.

            każdy może, nikt nie musi

            Komentarz


            • #7
              Woda ktora jest na rolecie jest z 3 swiatelka stop. Tam jest piankowa uszczelka ktora sie odksztalca U mnie troszkę sylikonu pomogło tak na około zeby kiedyś mozna było wyciągnąć, narazie tj, 2lata nie cieknie hehe pozdrawiam

              [ Dodano: Sro 18 Wrz, 13 00:28 ]
              A co do głównego problemu u mnie ta woda stoi ale w zawiasie lewym ( prawy suchy) poprostu co jakiś czas po deszczu ręcznik lub chusteczka i tyle niestety

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez misio0o
                A co do głównego problemu u mnie ta woda stoi ale w zawiasie lewym ( prawy suchy) poprostu co jakiś czas po deszczu ręcznik lub chusteczka i tyle niestety
                Wyschło
                Tylko teraz w zimę muszę się przyjrzeć.

                każdy może, nikt nie musi

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X